Ašel: ač jsem se zařekl, že už nikdy tak po roční odmlce zase na startu. Start v druhé vlně ať nestresuji v první. Po úvodním 500m běhu s pneu celkem nelogická překážka ručkování s kruhy a chvíli po té další blbost střelba ze vzduchovky. Takové "čekací" překážky se dávají dále až je pole startovní vlny více rozptýlené. Pak nějaké bloudění a dál už je to ta pravá pakárna. Nekonečné běhy potokem, 200 m tunel pod Hradcem. Tam si o strop rozjebávám hlavu, krev teče jak z prasete a jen se modlím ať mě pořadatelé nestopnou. Kalvárie s kládou, pak znovu bez klády, pak dolů a plavčo rybníkem. Rybí schůdky, tlačení vozíků s pytlema písku, házení nožů atd. Brutální kopec (i s lezeckou vložkou) nahoru nad zámek, shyby, brutální seběh vyschlým kameným korytem dolů a znovu dlouhý kopec k zámku a zase prudce dolů do řeky, Mariánské louky s překážkama, běh Moravicí k Žimrovickému splavu, překážky ručkovací, přelízací, plazení v kontejneru plným bahna, plazení pod ostnáčem za současného "hašení" hasičů proudem vody ...Heroes prostě masakr jako vždy.
V cíli jsem 4.abs, dojebaný, spokojený. Ještě v pondělí mám problém sejít schody, ještě ve středu bolí nohy jak čert ...nevím jestli je to tím, že jsem po závodě pivem a slivovicí zpomalil regeneraci, anebo věkem ...asi to bude kombinace.
pozn. slivku bych normálně nezařadil, ale v odpo po závodě mě začínají dost bolet zuby a potřebuji vydržet bez návštěvy pohotovosti do pondělí.



























